Cilvēki ir smagi strādājuši gadu un ar nepacietību gaida Pavasara svētku brīvdienas. Pavasara svētku brīvdienās cilvēki uz laiku noliek savus darbus un izbauda brīvdienas, kas lauza sākotnējo darba un mācību plānu. Pēc Pavasara svētkiem cilvēki atkal nodosies darbam un atjaunos sagrauto darba un mācību plānu. Tas neizbēgami radīs daudz diskomfortu, tāpēc būs "pēcsvētku sindroms".
"Brīvdienu sindroms" attiecas uz nepiemērotu stāvokli, kas rodas, kad cilvēku ķermenis un prāts nespēj laikus pielāgoties, saskaroties ar izmaiņām dzīves vidē. Piemēram, slinkums pēc festivāla, kavēšanās ar darbu, koncentrēšanās grūtības, slikts darba stāvoklis utt., daži cilvēki piedzīvos arī sliktas emocijas, piemēram, bezmiegu, trauksmi un depresiju.
Profesionāļi, kuri pēc pavasara svētkiem atkal ierodas birojā, bieži konstatē, ka viņus neinteresē darbs un sēž pie rakstāmgalda, bet strādāt negrib. Esmu izklaidīgs visā, ko daru, un esmu īpaši pakļauts nogurumam un aizkaitināmam garastāvoklim. Tātad, kā tikt galā ar "pēcsvētku sindromu"?
1. Regulāra dzīve, agrs miegs. Saprātīgi sakārtojiet savu ikdienu, lai tā būtu regulāra. Festivāla laikā vairāk uzmanības jāpievērš labas dzīves likuma uzturēšanai.
2. Ēdiet vieglu diētu un dzeriet vairāk tējas. Ķīniešu Jaunā gada laikā ēdiet daudz. Pēc garajām brīvdienām vajadzētu pievērst uzmanību uztura struktūras sakārtošanai, un neēst pārāk trekni, lai neradītu lielāku slogu kuņģim.
3. Pielāgojiet statusu un agri iegūstiet sirdi. Pēdējā svētku dienā labi atpūtieties mājās, bet darba priekšvakarā izvairieties no ballītēm un citām aizraujošām aktivitātēm.
4. Atpūta un relaksācija, koriģē ķermeni un prātu. Nostrādājot kādu laiku katru dienu, jūs varat pielāgot savu ķermeni un prātu, aizverot acis un atpūtinot prātu, klausoties nomierinošu vieglu mūziku, lasot grāmatas un avīzes utt.
Iepriekš minētās 6 metodes, ja vien turpināsiet, lielā mērā var palīdzēt "pacientiem ar pēcsvētku sindromu" pēc iespējas ātrāk atgriezties normālā dzīvē un strādāt. Dažiem cilvēkiem nav laika efektīvi īstenot šīs četras metodes, tāpēc viņi var atrisināt problēmu tikai no pamatcēloņa, proti, uzlabot darba vidi un uzturēt fizisko un garīgo komfortu un priecīgu noskaņojumu.
Tradicionālie rakstāmgaldi ir fiksēti augstumā, un, ilgstoši sēžot pie rakstāmgalda, ķermenis un prāts vieglāk nonāk noguruma stāvoklī, un garastāvoklis kļūst ļoti aizkaitināms. Ja izmantojat an elektriski regulējams augstums rakstāmgalds lai izveidotu ergonomisku biroja vidi, darbinieki var izvēlēties sēdēt vai stāvēt, lai strādātu bez ierobežojumiem.
Saskaņā ar ergonomiskā dizaina koncepciju, rakstāmgalda augstumu var brīvi regulēt, izmantojot divas vadības metodes - pogas un tālvadības pulti, kas var viegli apmierināt cilvēku vajadzības pārmaiņus sēdēt un stāvēt pie rakstāmgalda. Pielietojums vieds stāvošs datora galds var arī efektīvi novērst mugurkaula un kakla spondilozi ilgstošiem galda darbiniekiem. Tas ir rets dekompresijas biroja artefakts profesionāļiem.
Pastāvīgs alternatīvs birojs ir kļuvis par jaunu populāru tendenci, kas pārstāv jaunu veselīgu biroja veidu. Viedais rakstāmgalds ar regulējamu augstumu var efektīvi uzlabot darba vidi, sniegt veselību un prieku "pēcsvētku sindroma pacientiem" un ievērojami atvieglot dažus nelabvēlīgus simptomus. Darbinieku veselības aizsardzība un darba efektivitātes uzlabošana ir lietas, ko katrs uzņēmums ar lielu prieku dara. The gudrs paceļams galds ar regulējamu augstumu ir devusi uzņēmumam daudz neredzamu vērtību un palīdzējusi uzņēmumam labāk attīstīties.