Starptautiskā sieviešu diena (IWD) ir globāli svētki, ko katru gadu atzīmē 8. martā, lai atzīmētu sieviešu sociālos, ekonomiskos, kultūras un politiskos sasniegumus, kā arī veicinātu izpratni par dzimumu līdztiesības un sieviešu tiesību jautājumiem visā pasaulē.
Šīs dienas saknes meklējamas 20. gadsimta sākuma strādnieku kustībā, kad sievietes dažādās valstīs sāka organizēties, lai pieprasītu labākus darba apstākļus, atalgojumu un tiesības vēlēt. Šodien tā ir diena, kad svinēt sieviešu sasniegumus un aicināt uz dzimumu līdztiesību un sieviešu iespēju palielināšanu.
Daudzas valstis, organizācijas un privātpersonas visā pasaulē atzīmē Starptautisko sieviešu dienu ar pasākumiem, mītiņiem, gājieniem un citām aktivitātēm, kuru mērķis ir palielināt izpratni par dzimumu līdztiesības jautājumiem un veicināt sieviešu tiesības.
Uplift, ražotājs elektriskais galds ar regulējamu augstumu, atgādina visām draudzenēm šajā īpašajā festivālā, ka viņām ir jāatvadās no sēdoša darba un jāizmanto alternatīvas sēdus un stāvus biroja metodes. Mūsu uzņēmuma galvenais viedais biroja galds produkti rūpējas par sievietēm un nodrošina sievietēm veselīgāku biroja vidi.
Ilgstoša sēdēšana var radīt vairākas kaitīgas ietekmes uz sievietes ķermeni, tostarp:
Paaugstināts aptaukošanās risks: Pētījumi liecina, ka sievietēm, kuras ilgstoši sēž, ir lielāks aptaukošanās risks, kas savukārt var izraisīt daudzas citas veselības problēmas, tostarp diabētu, sirds slimības un insultu.
Slikta poza: Ilgstoša sēdēšana var izraisīt sliktu stāju, kas var izraisīt hroniskas sāpes kaklā, mugurā un plecos.
Paaugstināts sirds un asinsvadu slimību risks: Sievietēm, kuras ilgstoši sēž, ir lielāks risks saslimt ar sirds un asinsvadu slimībām, kas ir galvenais sieviešu nāves cēlonis.
Palielināts vēža risks: pētījumi ir arī parādījuši saikni starp ilgstošu sēdēšanu un paaugstinātu noteiktu vēža veidu, tostarp krūts, olnīcu un endometrija vēža, risku.
Paaugstināts depresijas un trauksmes risks: mazkustīga uzvedība ir saistīta ar paaugstinātu depresijas un trauksmes risku, kas var negatīvi ietekmēt sievietes garīgo veselību un labklājību.
Lai samazinātu šos riskus, sievietēm ir svarīgi regulāri ieturēt pārtraukumus sēdēšanā, ikdienas gaitās iekļaut vairāk fizisko aktivitāšu, kā arī par prioritāti noteikt pareizu stāju sēžot un ergonomiku. piecelties, apsēsties galds.