Visas kategorijas
Kļūsti par aģentu

Kļūsti par aģentu

Saskaņā ar Global Market Insight datiem kopējais viedo mēbeļu elektrisko ar regulējamu augstumu rakstāmgaldu eksports ir pieaudzis, kas liecina par pieprasījuma pieaugumu. Ergonomiski elektriskie stāvgaldi parādījās attīstītajās valstīs Eiropā un Amerikā, un tie ir izveidojuši samērā nobriedušu lietojumu un tehnoloģiju sistēmu. Uzlabojoties cilvēku patēriņa līmenim un veselības apziņai visā pasaulē, arī citos reģionos ir sākusies izpratne un iespējas iegādāties regulējama augstuma rakstāmgaldus. Ja vēlaties izveidot ienesīgu biznesu, ļoti pareiza izvēle ir izvēlēties biroja mēbeļu elektrisko stāvgaldu, lai uzsāktu savu biznesu, kļūtu par mūsu partneri, mēs varam jums palīdzēt labi plānot, iemācīties veidot savu biznesu, kā arī jūs varat izvēlēties Izveidojiet savu zīmolu lokāli.

Upliftec ar augstas kvalitātes produktu priekšrocībām, OEM un ODM, uzticamu piegādes ķēdi, profesionālu servisa komandu un saprātīgām cenām, Uplift komanda būs apņēmusies nodrošināt ātrus risinājumus jūsu darba vietas dizainam un konkurētspējīgām cenām. Strādāsim kopā radošāk un efektīvāk. 

elektriski regulējams augstums Dīvāna sānu galds

Vai partnerattiecību veidošana un veidošana jūs aizrauj?

Vai jūs interesē motorizēta galda bizness?

Vai vēlaties izveidot savu biznesu?

Kļūstiet par mūsu biznesa partneri, mēs virzām ilgtspējīgas sociālās, ekonomiskās un vides pārmaiņas ar saviem lēmumiem un darbībām. Uzņēmumā Upliftec mēs nedarām tikai to, kas ir pareizi, mēs darām to, kas ir vislabākais — cilvēkiem un planētai.

Paldies, ka interesējaties par sadarbību ar Upliftec. Kļūstiet par aģentu, jūs varat saņemt atlaides, saņemt visu nepieciešamo atbalstu, un mūsu ergonomiskās biroja mēbeles var sniegt jums vairāk biznesa iespēju. Ja jūs interesē kļūt par aģentu, lūdzu, rakstiet uz e-pastu [e-pasts aizsargāts].

Uzdot tagad

Nosūtiet mums ziņojumu par savu jautājumu vai bažām, un mēs ar jums sazināsimies aptuveni 1 darbadienas laikā.

Vārds
Epasta adrese
Tālruņa numurs
ziņojumi