Visas kategorijas
Par mums

Par Uplift

Unikāls biznesa modelis. Mēs nepārdodam tieši galalietotājam. Katra izplatītāja vajadzības ir viena no mūsu galvenajām bažām. Katrs projekts vai piedāvājums ir pielāgots. Katru dienu mēs pastāvīgi ieviešam jauninājumus, lai nodrošinātu panākumus augošā tirgū.

Kas mēs esam?

5 gadus, kad uzsākām Uplift, mērķis bija izgatavot lielisko rakstāmgaldu par neticamu cenu un papildus nodrošināt visaptverošus mēbeļu risinājumus. Projektēšana, instrumenti, sertifikācija, laika noteikšana... Mūsdienās visi produkti ir apstiprināti ar ISO9001, CE, TUV, BIFMAx5.5 un UL sertifikātiem. 30+ dizaina patenti, kas liedz citiem pārdot līdzīgu produktu, tiešā veidā konkurējot ar mūsu izplatītājiem. Unikāls biznesa modelis. Mēs nepārdodam tieši galalietotājam. Katra izplatītāja vajadzības ir viena no mūsu galvenajām bažām. Katrs projekts vai piedāvājums ir pielāgots. Katru dienu mēs pastāvīgi ieviešam jauninājumus, lai nodrošinātu panākumus augošā tirgū.

Attīstības vēsture

Mūsu resursi un pūles ir vērstas uz to, lai palīdzētu klientiem izveidot un veidot savus zīmolus un uzņēmumus, un mūsu lēmuma centrā ir klientu priekšrocības.

2008

2008

Iesaistījies lokšņu metāla rūpniecībā

Devins, ģenerālmenedžeris mehāniskās ražošanas specialitātē ar spēcīgām teorētiskām zināšanām, sāka strādāt lokšņu metāla ražotnē 2008. gadā. Darba gaitā Devins pilnībā izmantoja zināšanas, kas iegūtas cītīgai praksei un drīz vien ieguva paaugstinājuma iespēju stāties vadībā.

2013

2013

Houdry dibināts

Ar 6 gadu ražošanas un vadības pieredzi lokšņu metāla rūpniecībā Devins sāka dibināt savu uzņēmumu Houdry. Iepriekšējais uzņēmums sniedza Houdry spēcīgu atbalstu gan produktu, gan tehnoloģiju jomā. Pēc tam Devins sāka nodarboties ar lokšņu metāla izstrādājumu importa un eksporta biznesu un sasniedza labus rezultātus.

2014

2014

Izstrādāts jauns izstrādājuma stāvošais galds

Mums ar lokšņu metālu ir par maz. Tāpēc mēs sākām veikt tirgus izpēti un izvēlēties piemērotu produktu, kas papildinātu mūsu produktu klāstu. Pēc padziļinātas tirgus izpētes mēs noskaidrojām, ka regulējama augstuma rakstāmgaldam ir ļoti liels potenciālais tirgus. Tāpēc mēs sākām strādāt pie produktu izpētes, augstas kvalitātes piegādātāju pārbaudes, tirgus veicināšanas utt. Mēs saņēmām lieliskas atsauksmes no tirgus, un arī uzņēmuma kopējais pārdošanas apjoms ir ievērojami uzlabojies.

2018

2018

Izveidota viedo mēbeļu rūpnīca un izveidots iekšējais pētniecības un attīstības centrs

Laikam ejot, stāvošais galds kļuva arvien populārāks. Mēs plānojām investēt viedo mēbeļu rūpnīcas izveidē un tā tika pabeigta 2018. gadā. Vienlaikus tika nodibināts jauns uzņēmums Uplift un TIMOTION (nozares TOP20) inženieri un tehniķi ar vairāk nekā 2 gadu pieredzi nozarē. izstrādājam mūsu pirmo elektrisko stāvgaldu, kas mūsu uzņēmumam atvēra jaunu nodaļu. Tajā pašā gadā mēs piedalījāmies pirmajā starptautiskajā izstādē Dubaijā, lai parādītu mūsu 5 kategoriju produktus (divmotora stāvgalds, viena motora stāvgalds, L-veida stāvgalds, darbstacija ar aizmuguri un rokas kloķa stāvgalds). starptautiskiem klientiem un veiksmīgi nodibināja daudzas biznesa sadarbības.

2021

2021

Rūpnīca paplašināta

Palielinoties pasūtījumu apjomam, pašreizējās rūpnīcas platības nebija pietiekamas. 2021. gadā mēs ieguldījām rūpnīcas paplašināšanā no sākotnējiem vairāk nekā 2,000 kvadrātmetriem līdz vairāk nekā 7,000 kvadrātmetriem šodien, pievienojot vairākas ražošanas līnijas un ieviešot viedas iekārtas un aprīkojumu, lai tikai saīsinātu pasūtījumu izpildes laiku, uzlabotu kvalitātes kontroles procesu un visbeidzot. uzlabot produktu kvalitāti.

2022

2022

Jauns lauks – dzīve bez šķēršļiem

Mūsdienās mūsu uzņēmumam ir spēcīgas pētniecības un attīstības iespējas. Papildus stāvošajam galdam mēs pilnībā izmantojam elektrisko pacelšanas tehnoloģiju un sākam ienākt mājas laukā, radot dzīvi bez šķēršļiem, tostarp bezšķēršļu skapjus, bezšķēršļu izlietnes, bezšķēršļu pavardu un citus produktus. Mūsu mērķis ir palīdzēt cilvēkiem ar invaliditāti un vecāka gadagājuma cilvēkiem viegli tikt galā ar ikdienas problēmām.

2008
2013
2014
2018
2021
2022

Factory Tour

Kvalitātes kontrole

Kvalitāte vienmēr ir bijusi pirmā prioritāte

Jaunu produktu izstrādes kvalitātes kontrole

Pārbaudes paraugs

Produktu izstrāde un dizains cenšas apmierināt klientu vajadzības, vienlaikus nodrošinot produkta praktiskumu un uzticamību un veicot visaptverošas funkcionālās pārbaudes paraugiem, lai pārbaudītu un atrisinātu visas iespējamās problēmas.

Kvalitātes kontrole
Kvalitātes kontrole

Masveida produkcijas kvalitātes kontrole

Vienmēr ievērojiet standartizētu procesu

01 Ienākošā pārbaude
Ienākošā pārbaude

Ienākošie izstrādājuma materiāli tiek pakļauti noteiktam paraugu ņemšanas pārbaužu procentam saskaņā ar valsts standartiem.

02 Pārbaude procesā
Pārbaude procesā

Ražošanas procesā tiks veiktas dažādas pārbaudes.

03 Pusfabrikātu pārbaude
Pusfabrikātu pārbaude

100% testa pārbaude kolonnai, 5% paraugu ņemšanas pārbaude citiem piederumiem.

04 Pabeigta pārbaude
Pabeigta pārbaude

Kad ražošana ir pabeigta, 5% no produkta tiks samontēti paraugu pārbaudei.

05 Izejošā pārbaude
Izejošā pārbaude

Pirms nosūtīšanas tiks pārbaudīts produkta daudzums un ārējais iepakojums.

Sertifikāts apliecina, ka esam kvalificēti

UL
UP1B-BIFMA X5.5
TUV sertifikāta pastāvīgais galds
CE
CE
UP1A-BIFMA X5.5
TUV sertifikāts
ISO9001 sertifikāts
UL2 检 测 报 告
TUV-供应商
UL-供应商
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
preču zīme

Galvenais tirgus

Šobrīd tā produkti ir eksportēti uz vairāk nekā 50 valstīm un reģioniem, īpaši uz Eiropu, Ameriku un Austrāliju.

  • 50

    Eksporta valsts

  • 10

    Tirgus vadīšana

Galvenais tirgus
Vācija
austrālietis
ASV

Lielbritānija

Dānija

Nīderlande

Beļģija

Polija

Somija

Lietuva

Ukraina

Singapūra

Dienvidkoreja

Japāna

Kanāda